Concordia

Zarządzanie nieruchomościami

O Firmie

Concordia Zarządzanie Nieruchomościami jest firmą, którą reprezentuje zespół współpracowników z doświadczeniem w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych. Osoby pracujące w naszej firmie posiadają odpowiednią wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie, dlatego świadczą usługi na wysokim poziomie. Za priorytet stawiamy sobie satysfakcję Zarządu i Właścicieli, która jest możliwa jedynie przez indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Uważamy, że nie ma dwóch takich samych obiektów, nasze doświadczenie pozwala na wprowadzenie odpowiednich i dopasowanych do specyfiki Państwa potrzeb procedur i zasad współpracy.

Również struktura organizacyjna naszej firmy jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów. Za każdą nieruchomość odpowiada konkretny zarządca nieruchomości oraz księgowy, co zapewnia łatwy kontakt i płynną komunikację z użytkownikami nieruchomości.

W pracy wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody, które usprawniają obsługę nieruchomości oraz pozwalają Zarządowi i Właścicielom w łatwy sposób kontrolować nasze działania. . Concordia ZN działa w oparciu o etykę zawodowa i standardy, a naszą strategią jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa oraz komfortu.

Przy obsłudze finansowo-księgowej korzystamy z programu System Łatwej Obsługi Nieruchomości (SŁONie), dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom prowadzenia ewidencji obsługiwanych przez nas nieruchomości, wspomagany na życzenie naszych Klientów dodatkowymi analizami finansowymi.

W zakresie usług dodatkowych naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (kancelarie prawne, obsługa techniczna nieruchomości oraz firmy sprzątające, ), gwarantujące wysoki poziom usług.