Obsługa prawna

Obsługa prawna

Oferujemy współpracę w zakresie obsługi prawnej nieruchomości. W zakres tej usługi wchodzi reprezentacja przed sądami i innymi urzędami, prowadzenie spraw sądowych, windykacja, doradztwo prawne. Dzięki naszemu doświadczeniu jako zarządcy nieruchomości, współpracy z wybraną kancelarią prawną pozwoliła sprostać wielu zadaniom i problemom, jakie stoją przed Wspólnotami Mieszkaniowymi i ich Właścicielami.

Pełna obsługa prawna nieruchomości

W zakres tej usługi wchodzi podstawowe doradztwo prawne jak równie przygotowanie kilku opinii prawnych przez naszego prawnika, w sprawach ogólnych. Prawnicy współpracujący z nami mają duże doświadczenie w zakresie egzekwowania uprawnień z tytułu gwarancji i rękojmi od np.: Dewelopera, a w sytuacjach wysoce spornych przygotowanie pełnej procedury z wystąpieniem do Sądu o odszkodowanie za wady budowlane lub wady ukryte.

Szczegółowy zakres takiej współpracy wymaga podjęcia stosownych uchwał, przygotowania umów cesji, zawiadomień o podjętych czynnościach, zawiązania odrębnego konta i innych istotnych przy roszczeniach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w zakładce Akademia.